Dodane przez: Dominika Zięciak

W roku naznaczonym wielkimi wyzwaniami i niezwykłymi osiągnięciami, Axel Johnson International's Lifting Solutions nie tylko spełnił oczekiwania, ale także wyznaczył nowe standardy branżowe. Raport roczny za rok 2023 z dumą pokazuje, w jaki sposób Lifting Solutions nadal wyznacza standardy bezpieczeństwa, innowacji i wydajności w globalnym przemyśle dźwigowym.
 
Dzięki bogatemu portfolio wciągników i lin stalowych, Lifting Solutions pozostaje w czołówce sektora. W ubiegłym roku grupa rozszerzyła swój zasięg i obecnie działa w 19 krajach, obsługując różne sektory, takie jak energia odnawialna, budownictwo i produkcja przemysłowa. Ta globalna obecność nie tylko wzmacnia wpływy firmy, ale także pozwala Lifting Solutions wykorzystać międzynarodową wiedzę i doświadczenie w celu dalszej optymalizacji oferty usług.
 
"Jesteśmy nie tylko dostawcami urządzeń dźwigowych, ale także pionierami, którzy wyznaczają wyższe standardy dla bardziej zrównoważonego i wydajnego przemysłu dźwigowego" – mówi Mattias Jaginder, nowy dyrektor zarządzający Lifting Solutions w 2023 roku, który ma wizję poprowadzenia naszej grupy do jeszcze większej innowacyjności i doskonałości.
 
Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszym raportem rocznym za 2023 r.: https://www.axinter.com/about-us/annual-review/