Filters & subcategories

pokaż wyniki

Filtry

No filter

VEROPE AG - DOSTARCZANIE DOSKONAŁOŚCI
Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i dostęp do specjalnych lin stalowych verope, firma verope jest reprezentowana na całym świecie.


Verope AG jest spółką Joint Venture pomiędzy Pierrem Verreet, szefem i założycielem verope, a Kiswire Ltd. z Korei Południowej. Wykorzystując niezwykłe doświadczenie verope na rynku lin specjalnych oraz wieloletnie doświadczenie Kiswire Ltd. w wydajnej produkcji, verope jest partnerem, na którym można polegać.

Naszą koncepcją jest dostarczanie na rynek światowy przystępnych cenowo, wysokiej jakości specjalnych lin stalowych dla przemysłu wydobywczego, budowlanego i ciężkiego, a także zastosowań morskich i portowych. U podstaw strategii usługowej verope leży niezawodność i konsekwentna innowacyjność o prawdziwie globalnym zasięgu. Osiąga się to poprzez skupienie się na najcenniejszym zasobie każdej firmy - jej pracownikach i partnerach na całym świecie. Razem tworzą oni naszych bohaterów niezawodności. Ten stale powiększający się zespół verope pozostaje niezawodnym partnerem, który doradza i pomaga w wyborze najlepszej i najbardziej konkurencyjnej konstrukcji linowej do danego zastosowania.

Pokaż więcej

Znalezione produkty:

Sort by

potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami