Od ponad 30 lat firma Red Rooster Lifting specjalizuje się w dostawie, wynajmie i serwisie najlepszych na świecie urządzeń do podnoszenia i pomiaru ładunków.

Wizja Red Rooster Lifting jest jasna od pierwszego dnia; dbać o każdego klienta w zakresie podnoszenia i pomiaru ładunków poprzez dostarczanie konsekwentnie wysokiego poziomu jakości, usług, bezpieczeństwa i integralności.

Red Rooster Hoists jest synonimem wszechstronnych rozwiązań w zakresie podnoszenia, dostarczanych przez szybko reagujący, kompetentny zespół o niezrównanej reputacji. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oferują wsparcie techniczne, porady dotyczące instalacji i pomoc w przypadku awarii, części zamienne są zazwyczaj dostępne z magazynu. Pracownicy są przeszkoleni i wyposażeni w wiedzę o produktach wymaganą do zaoferowania naszym klientom satysfakcjonujących porad i rozwiązań.

Charakterystyczne logo Red Rooster można zobaczyć na urządzeniach podnoszących na morzu, na liniach montażowych, w elektrowniach, rafineriach i stoczniach na całym świecie.

Jako firma postępowa, Red Rooster nieustannie dąży do udoskonalania projektów, innowacji i systemów jakości, zapewniając najwyższą jakość dostarczanych produktów i usług.