Image | © SCM Citra OY

Poznaj nasze marki: Ropetex i Powertex

Ropetex to nasza marka lin stalowych i smarów do lin stalowych, a Powertex obejmuje sprzęt do podnoszenia, produkty do mocowania i produkty zabezpieczające przed upadkiem z wysokości

Zarówno Ropetex, jak i Powertex oferują produkty wysokiej jakości i w przystępnej cenie. Nasze produkty nadają się do codziennego użytku w ogólnych zastosowaniach przemysłowych. Niezależnie od tego, czy działasz w budownictwie, przemyśle przetwórczym, offshore, logistyce czy w innym sektorze. Nasze produkty zapewniają bezpieczną i wydajną pracę.

high quality icon

Wysoka jakość

Nasze produkty odzwierciedlają wiedzę naszych specjalistów i dbałość o szczegóły w naszych specyfikacjach i kontroli jakości.

high availability icon

Wysoka dostępność

Posiadamy ponad 50 lokalizacji magazynowych w całej Europie, wspieranych przez duży magazyn centralny, aby zapewnić szybką dostawę.

excellent price-quality ratio icon

Doskonały stosunek ceny do jakości

Jesteśmy dumni z naszego wydajnego łańcucha dostaw i starannie wyselekcjonowanych produktów, co pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości w rozsądnej cenie.

compliant icon

Zgodność z odpowiednimi normami

Jesteśmy ekspertami w naszej branży i posiadamy dogłębną wiedzę na temat odpowiednich norm. Nasze systematyczne procesy zapewniają, że nasze produkty spełniają wszystkie niezbędne wymagania.


Koncentracja na tym, co ważne

Powertex i Ropetex koncentrują się na jakości, zrównoważonym rozwoju oraz bezpieczeństwie i zgodności z przepisami. Szczegółowe informacje na temat naszej pracy można uzyskać, klikając poniższe bloki.


Odkryj wszystkie produkty Ropetex i Powertex

Gotowy do przeglądania produktów z naszej oferty? Kliknij na jeden z poniższych kafelków, aby rozpocząć swoją podróż!

POWERTEX Lifting | Lashing | Fall Protection

Odkryj

ROPETEX Steel wire rope | Wire rope lubricants

Odkryj

Więcej zrównoważonych produktów

Powertex posiada kilka produktów zatwierdzonych jako część gamy Aspire™ Lifting Solutions Group. Oznacza to, że produkty te mają oparte na faktach ulepszenia z punktu widzenia zrównoważonego rozwoju i są zdecydowanie lepszym wyborem w porównaniu z produktami konwencjonalnymi. Kliknij jeden z poniższych produktów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób robią one różnicę!


 

Komentarze lub sugestie?

Masz pytania, uwagi lub sugestie dotyczące naszych marek Ropetex i Powertex? Zostaw swoje dane, aby się z nami skontaktować!