Świadczymy usługi takie jak serwis, przeglądy i szkolenia. Są one tworzone dla Państwa lub Państwa pracowników w celu poszerzenia wiedzy na temat podnoszenia, niezbędnego serwisu oraz przedłużenia żywotności produktów - aby zwiększyć bezpieczeństwo w Państwa miejscu pracy.

Wśród oferowanych usług jest również nasz dział inżynieryjny, który dostosowuje produkty do konkretnych potrzeb w zakresie podnoszenia. 

Oferujemy również wsparcie techniczne w zakresie podnoszenia..

Dodatkowo możemy Państwu zaoferować sprawdzenie Państwa osprzętu na maszynie wytrzymałościowej oraz wynajęcie sprzętu na potrzeby jednorazowego użycia, aktualnie w naszej ofercie wynajmy znaleźć Państwo mogą:

  • Odciągi łańcuchowe jednoczęściowe
  • Podnośniki
  • Dynamometr
  • Wytrzymałe rolki transportowe
  • oraz wiele więcej...

Jesteśmy leaderem rynku podnoszenia i wśród naszych narzędzi które oferujemy znajduje się również system CerteMax+ do zarządzania certyfikacją osprzętu.

Bezpieczeństwo

Ten wyraz pojawia się na naszej stronie wiele razy i nie jest to przypadek. Podnoszenie ogromnych ładunków to wyzwanie, ale groźne dla zdrowia i życia mogą być nawet te najmniejsze ciężary. W tym celu twórcy norm, a w większości krajów Europy również twórcy prawa, przewidzieli obowiązek stałego monitorowania stanu używanych przez pracowników narzędzi. Niemal bez wyjątku obowiązek ten dotyczy wszystkich kategorii urządzeń do podnoszenia.

Masz pytanie, skontaktuj się z nami!

NDT Certex Polska

Prowadzimy badania nieniszczące w oparciu o metodę VT (badania wizualne) oraz MT (badania magnetyczno-proszkowe). Zapisy inspektorów zawsze znajdują odzwierciedlenie w postaci protokołów. Zachęcamy wykorzystania przewagi, jaką daje uczestnictwo w programie CertMax+

Wszyscy nasi inspektorzy posiadają odpowiednie kompetencje, doświadczenie oraz certyfikację w stopniu drugim (wg PN-EN ISO 9712).