CERTEX Polska oferuje obowiązkowe przeglądy i konserwację Państwa urządzeń dźwigowych i przeładunkowych. Nasz zespół wyspecjalizowanych pracowników, posiadających odpowiednie kompetencje, wiedzę o zastosowaniach i umiejętności, to podstawa przy rozwiązywaniu kolejnych projektów. 

Powierzając nam wykonanie przeglądu, serwisu lub badań szczegółowych naszym pracownikom, mogą mieć Państwo pewność, że ich kultura pracy, umiejętności i doświadczenie gwarantują, że Wasza własność pozostaje tym czasie w najlepszych rękach!

Certex to marka zapewniająca pewną obietnicę, obietnicę marki, że każdy z pracowników zaangaowany w czynności serwisowe lub badania, a w tym również badania NDT, posiada odpowiednie kompetencje potwierdzone przez:

CERTYFIKAT!

Inspektor NDT musi posiadać ważny certyfikat. Stanowczo odradzamy współprace z firmami, które oferują badania NDT wykonywane przez pracowników, którzy nie mają do tego uprawnień! Może to doprowadzić do nieuznania ważności takich badań, a ponadto jest to niebezpieczne i może prowadzić do uszczerbku na zdrowiu lub w najgorszym razie utraty życia, jeśli osoba robiąca badanie nie posiada odpowiedniej wiedzy i popełni nieświadomie błąd.

Umówi się na badanie NDT lub inspekcje już dzisiaj!