Uszkodzone zawiesie lub wciągnik?

Zadzwoń naprawimy lub zrobimy nowe!

Naprawa oraz konserwacja urządzeń i sprzętu do podnoszenia


Potrzebujesz pomocy, aby upewnić się, że Twoje urządzenia podnoszące działają, mają jak najdłuższą żywotność i oczywiście są zgodne z obowiązującymi przepisami i wymogami?

Certex Polska oferuje usługi warsztatowe, co oznacza, że zapewniamy serwis, naprawę i kontrolę urządzeń dźwigowych, podnośników i zabezpieczeń przed upadkiem z wysokości. Podrzuć swój sprzęt do Certexu, a nasi pracownicy wykonają jego serwis i przegląd oraz zadbają o to, aby był on w krótkim czasie gotowy do użycia.

Oferujemy naprawę i konserwację:

  • Wciągników łańcuchowych
  • Zawiesi łańcuchowych, linowych oraz tekstylnych
  • Urządzenia zabezpieczające przed upadkiem z wysokości
  • Zawiesia pasowe Extreema do podnoszenia ciężkich ładunków
  • Łańcuchy mocujące z napinaczami

Usługi konserwacyjne:

  • Smarowanie
  • Monitoring

Dla tych z nas, którzy pracują z sprzętem do podnoszenia, bezpieczeństwo jest Alfą i Omegą, dlatego ważnym elementem naszej koncepcji usług jest upewnienie się, że urządzenia podnoszące są w dobrym stanie. Certex Polska zapewnia serwis i kontrolę różnorodnych produktów na miejscu lub w naszym warsztacie we Włocławku.

Posiadamy przeszkolony i certyfikowany personel w naszych warsztatach oraz podróżujący w naszych samochodach serwisowych, co przyczynia się do wydajności, kontroli i szybszej obsługi klienta. Oznacza to również, że klient otrzymuje całą dokumentację i oznakowanie, dzięki czemu spełniasz wymagania władz, ustaw, rozporządzeń i norm.

Z Certex Polska jako swoim partnerem, mogą Państwo z czystym sumieniem korzystać ze skontrolowanych urządzeń do podnoszenia, wiedząc, że są one niezawodne i bezpieczne.


Skontaktuj się z nami w sprawie naprawy lub serwisu!

Wyślij nam zapytanie dotyczące przeglądu serwisowego lub naprawy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.