Dodane przez: Dominika Zięciak

Nasz zespół nadal podąża ścieżką nieustannego rozwoju, ponieważ wierzymy, że posiadane kompetencje są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Ostatnio mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniach, które jeszcze bardziej wzmocniły naszą zdolność do radzenia sobie z najbardziej skomplikowanymi projektami!

Jednym z najnowszych wydarzeń było wewnętrzne szkolenie z marki Kito Crosby, które poprowadził dla nas  Zbigniew Kacprzak. Jego prezentacja nie tylko dostarczyła nam fascynujących rozwiązań, ale również przybliżyła filozofię marki oraz pełen asortyment dostępnych produktów. Teraz nie ma projektu, który by nas przerósł - wręcz przeciwnie, z jeszcze większym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania!

W naszym dążeniu do bycia na szczycie rynku, nieustannie chcemy zapewniać wam najnowszą wiedzę i umiejętności. Wierzymy, że kluczowym elementem sukcesu firmy są kompetentni ludzie, dlatego stale podnosimy poprzeczkę.

Dziękujemy również Przemysławowi Banasiowi, który podzielił się z nami swoją wiedzą na temat lin stalowych, oraz Filipowi Ławińskiemu za przeprowadzenie szkolenia zapoznawczego linii produktów POWERTEX. Ich zaangażowanie i umiejętność zainteresowania są zawsze na najwyższym poziomie. Dzięki, chłopaki, za inspirujące doświadczenia!