Ciesz się niezawodną siłą naszej gamy produktów

Organizacje z branży budowlanej, przetwórczej, offshore, logistycznej i wielu innych sektorów działają bezpieczniej i wydajniej dzięki wysokiej jakości produktom Ropetex i Powertex: dwóm markom firmy Ropetex. Axel Johnson International Lifting Solutions Group.

➕ Rozległa wiedza specjalistyczna

Axel Johnson International Lifting Solutions Group jest globalnym graczem specjalizującym się w technologii podnoszenia, linach stalowych, zabezpieczaniu ładunków, ochronie przed upadkiem z wysokości i powiązanych usługach. Nasza rozległa wiedza i wieloletnie doświadczenie znajdują odzwierciedlenie w Ropetex i Powertex: wysokiej jakości produktach do codziennego użytku w ogólnych zastosowaniach przemysłowych.

➕ Przejrzysty łańcuch dostaw

Decydując się na Ropetex lub Powertex, otrzymujesz produkty wysokiej jakości, które są zgodne ze wszystkimi odpowiednimi normami produktowymi i europejskimi. Współpracujemy bezpośrednio z partnerami produkcyjnymi i producentami, których starannie wybraliśmy. Spełniają oni surowe normy bezpieczeństwa i jakości oraz wytwarzają nasze produkty zgodnie z naszymi szczegółowymi specyfikacjami. Specyfikacje, które często wykraczają poza podstawowe normy europejskie.

➕ Wysoki poziom dostępności

Nasze europejskie centrum dystrybucji i ponad 50 lokalizacji magazynowych zapewniają niezawodną dostępność produktów i szybkie terminy dostaw.

➕ Korzyści finansowe

Jednocześnie, decydując się na Powertex i Ropetex, można uzyskać znaczne korzyści finansowe. Dzieje się tak dzięki skupieniu się na podstawowej gamie popularnych produktów i naszej skali, a nasze marki są dostępne w ponad 20 firmach należących do Axel Johnson Lifting Solutions Group.

➕ Nasze zespoły audytowe koncentrują się na jakości, bezpieczeństwie i zrównoważonym rozwoju
Oprócz jakości i bezpieczeństwa, Ropetex i Powertex są synonimami zrównoważony rozwój i społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR).Aby to zapewnić, dysponujemy lokalnymi zespołami audytowymi, które przeprowadzają szeroko zakrojone audyty w zakładach produkcyjnych. Nasi audytorzy sprawdzają jakość sprzętu i procesu produkcyjnego, a także aspekty zrównoważonego rozwoju i środowisko pracy. W ten sposób możesz mieć pewność, że otrzymasz produkty wysokiej jakości, które zostały wyprodukowane z silnym naciskiem na bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i CSR.

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, które Ropetex i/lub Powertex ma do zaoferowania Twojej organizacji? Skontaktuj się z najbliższym dystrybutorem.