Image

Dla Grupy RUD 140 lat to nie tylko tradycja, to dynamika innowacji. Marka RUD symbolizuje niezawodność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość. Jest liderem branży, tworzy inteligentne rozwiązania dla łańcuchów i części na całym świecie. Cała strategia opiera się na długoterminowym sukcesie, a teraz stawia przed sobą nowe wyzwanie - wzmocnienie swojej marki. Dołącz do RUD i stań się częścią tej inspirującej historii, aby razem osiągnąć sukces, rozwijając się i angażując w zrównoważony rozwój. Grupa RUD - tradycja innowacyjnej doskonałości.

Firma skupia się na kreatywności i doskonałości w kluczowych kompetencjach, takich jak przekształcanie, spawanie, obróbka cieplna, technika powierzchniowa, kucie i obróbka skrawaniem. Długotrwała współpraca z klientami, ich satysfakcja i zaufanie są priorytetem. Oferowane innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów, zapewniają jednocześnie najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Firma promuje kulturę zaufania i ciągłego rozwoju, co sprawia, że międzynarodowy zespół jest wysoce kompetentny i elastyczny.

 

 

KOMPONENTY

SYSTEM RUD BLUE-ID
Duży potencjał oszczędności i pewność prawna w procesach kontroli i dokumentacji. SYSTEM RUD BLUE-ID sprawia, że proces ten jest wydajny, oszczędny, bezpieczny i prosty. Dzięki technologii RFID wszystkie komponenty serii RUD mogą być szybko, poprawnie i bezdotykowo identyfikowane, rejestrowane i, w razie potrzeby, zarządzane w systemie opartym na chmurze, a wszystko to za pomocą jednego kliknięcia.

PUNKTY MOCUJĄCE 

Skontrolowane punkty do zabezpieczania ładunków RUD do przyspawania i wkręcane w różnych wariantach do podłączenia z najwyższej jakości odciągami łańcuchowymi firmy RUD

ŁAŃCUCHY

Odciągi wyposażone są w czipy RUD-ID-Point®, co ułatwia identyfikację i konserwację.Odciągi są wyjątkowo wytrzymałe, a jednocześnie lekkie dzięki innowacyjnemu kształtowi odkuwki. Korzystanie z odciągów łańcuchowych marki RUD przynosi użytkownikowi znaczne zmniejszenie ciężaru, zwiększa ergonomię przy montażu oraz zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.