Dodane przez: Dominika Zięciak

Z ogromną radością informujemy Was o premierze naszej najnowszej gamy produktów POWERTEX, które z pewnością otworzą nowe perspektywy na rynku bezpieczeństwa prac na wysokości.

 

1. Powertex MBW25: Model MBW25 to mini- amortyzator z taśmą, który oferuje imponującą długość 2,5 metra. To nie tylko produkt, to pewność, że naszym klientom dostarczymy niezawodne rozwiązanie przy pracach na wysokości. Zdobądźcie więcej informacji, klikając w link!

2. Powertex MBC25: MBC25 to mini-amortyzator z linką stalową o długości 2,5 metra. Jako lider w dziedzinie bezpieczeństwa, gwarantuje nie tylko ochronę, ale także komfort użytkowania. Szczegóły produktu dostępne po kliknięciu w link!

3. Powertex FBC: Innowacyjność w każdym detalu! Nasz amortyzator FBC z tworzywa sztucznego, dostępny w różnych długościach, to wszechstronność i doskonałe dopasowanie do potrzeb klientów. Zaprojektowany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie, zawsze tam, gdzie go potrzebujesz.

 

Nowa gama produktów spełnia normę EN 360, co świadczy o najwyższych standardach bezpieczeństwa. Warto podkreślić, że są one łatwe w obsłudze, wyposażone w obrotowy punkt mocowania, karabińczyk z blokadą obrotową i duży aluminiowy hak rusztowania o podwójnym działaniu z oczkiem.

Zapraszamy do zakupu i kontaktu z naszymi sprzedawcami.