Zabezpieczenie przed upadkiem z wysokości - POWERTEX FBC

Wytrzymałe amortyzatory bezpieczeństwa z serii FBC zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa w najbardziej wymagających środowiskach. Są one wyposażone w najwyższej jakości linę stalową, zapewniającą doskonałą ochronę w razie upadku z wysokości.

Pokaż więcej

Index produktu:
Wytrzymałe amortyzatory bezpieczeństwa z serii FBC zostały zaprojektowane w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa w najbardziej wymagających środowiskach. Są one wyposażone w najwyższej jakości linę stalową, zapewniającą doskonałą ochronę w razie upadku z wysokości. Solidna czarna obudowa z tworzywa sztucznego i zintegrowany amortyzator gwarantują trwałość i niezawodność.

Wyposażony we wskaźnik upadku, który jest zintegrowany z krętlikiem haka, oraz zintegrowany amortyzator, bloczek ten oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które spełniają normę EN 360.

Amortyzator należy przymocować do punktu kotwiczącego, a hak obrotowy do uprzęży bezpieczeństwa. Został przetestowany pod kątem upadku pionowego i upadku z wysokości. Dostępny jest z liną stalową o długości 6, 9, 12 lub 18 metrów.

W górnej części bloczka znajduje się obrotowy punkt mocowania, a bloczek jest wyposażony w karabinek z blokadą skrętną zamontowany na tym obrotowym uchu. Aluminiowy hak o podwójnym działaniu z obrotowym uchem jest połączony z liną stalową na dolnym końcu. Wreszcie, blok jest wyposażony w RFID, uzupełniając pakiet.

Obudowa: Czarny plastik ABS
Amortyzator: zintegrowany z obudową
Karabinek: karabinek z blokadą skrętną, kolor srebrny, połączony z obrotowym oczkiem 
Linka: Lina stalowa ocynkowana
Wskaźnik upadku: Zintegrowany z krętlikiem haka
Hak dolny: Hak o podwójnym działaniu, kolor srebrny
  • Cechy: Zintegrowany amortyzator, wskaźnik upadku, RFID
  • Materiał: Czarne tworzywo ABS, stal
  • Znakowanie: zgodnie z normą, oznaczenie CE
  • Zakres temperatur: -40°C do +50°C
  • standard: EN 360
Filtry

Więcej filtrów

Opis dokumentów