Zabezpieczenie przed upadkiem - POWERTEX MBC25

Wykonany z precyzją i zbudowany z myślą o trwałości, nasz mini-amortyzator zabezpieczający przed upadkiem z wysokości został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa w najbardziej wymagających środowiskach. Jest on wyposażony w najwyższej jakości stalową

Pokaż więcej

Index produktu:
Wykonany z precyzją i zbudowany z myślą o trwałości, nasz mini-amortyzator zabezpieczający przed upadkiem z wysokości został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej ochrony i bezpieczeństwa w najbardziej wymagających środowiskach. Jest on wyposażony w najwyższej jakości stalową linę stalową, zapewniającą doskonałą ochronę w przypadku upadku z wysokości. Pomalowana na czarno aluminiowa obudowa i zintegrowany amortyzator gwarantują trwałość i niezawodność.

Wyposażony w solidną stalową linę i zintegrowany amortyzator, nasz mini bloczek oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które spełniają normę EN 360.

Amortyzator jest wszechstronny i można go przymocować do punktu kotwiczącego lub obrócić i przymocować do uprzęży bezpieczeństwa. Został przetestowany pod kątem upadku pionowego i upadku z krawędzi. 

W górnej części amortyzatora znajduje się obrotowy punkt mocowania, a bloczek jest wyposażony w karabinek z blokadą skrętną zamontowany do tego obrotowego oka. Do stalowej liny przymocowany jest duży aluminiowy hak rusztowaniowy o podwójnym działaniu z uchem, a także zderzak wykonany z czarnej gumy. Wreszcie, blok jest wyposażony w RFID, uzupełniając pakiet.

Obudowa: Aluminium malowane na czarno 
Amortyzator: zintegrowany z obudową
Górna część karabinka: Karabinek typu twist lock, kolor srebrny, połączony z obrotowym uchem 
Linka: Ocynkowana lina stalowa
Wskaźnik upadku: Zintegrowany z krętlikiem haka
Hak dolny: Hak rusztowania o podwójnym działaniu, kolor srebrny
  • Cechy: Zintegrowany amortyzator, wskaźnik upadku, RFID
  • Materiał: Aluminium, stal
  • Znakowanie: zgodnie z normą, oznaczenie CE
  • Zakres temperatur: -40°C do +50°C
  • Zakończenie: Czarna farba
  • standard: EN 360
Filtry

Więcej filtrów

Opis dokumentów