Dodane przez: Przemysław Banaś

Axel Johnson International rozszerza swoją obecność w Polsce poprzez nowy oddział Certex Polska

Grupa biznesowa Lifting Solutions Axel Johnson International rozszerza swoją europejską obecność w branży podnoszenia w Polsce. W oparciu o niedawno pozyskaną firmę IWRC we Włocławku, oddział Certex Polska od początku kwietnia będzie dostarczał rozwiązania do podnoszenia dla klientów końcowych w zakresie transportu i zastosowań przemysłowych.

Utworzenie Certex Polska jest ważnym krokiem w strategii Lifting Solutions, aby rozwijać się zarówno organicznie, jak i poprzez przejęcia. Z Certex Polska, grupa biznesowa Lifting Solutions dodaje kolejną firmę i kraj do swojej grupy 23 firm w 15 krajach europejskich.

Polska jest jedną z najsilniejszych gospodarek w Europie, charakteryzującą się silnym wzrostem, wspieranym przez bieżące inwestycje w projekty budowlane i infrastrukturalne, generujące wysoki popyt na wysokiej jakości rozwiązania do podnoszenia.

„Wiemy, że lokalna obecność jest kluczowym czynnikiem sukcesu w naszej branży, a dzięki Certex Polska mamy odpowiednie zasoby, aby wejść na zupełnie nowy rynek” - mówi Stefan Jagelid, dyrektor regionalny Baltic Sea, Lifting Solutions. Jest to spory kawałek układanki dla przyszłej ekspansji w Europie Wschodniej”

Menadżer oddziału Certex Polska, Przemysław Banaś, widzi duże możliwości dla firmy „Dzięki wsparciu Lifting Solutions jesteśmy teraz w stanie przyspieszyć rozwój naszej działalności i lepiej obsługiwać rynek lokalny”.