Dodane przez: Dominika Zięciak

Z ogromną przyjemnością dzielimy się z Wami ekscytującą wiadomością dotyczącą naszego Działu Serwisowego! Ostatnio nasza ekipa wzięła udział w prestiżowym szkoleniu w Akademii Kito w Düsseldorfie, co zaowocowało zdobyciem certyfikatów potwierdzających naszą ekspertyzę w obszarze serwisu wciągników Kito.

To dla nas ogromny krok naprzód i zobowiązanie do świadczenia usług serwisowych na najwyższym poziomie. Dzięki tym certyfikatom jesteśmy teraz oficjalnie upoważnieni do przeprowadzania przeglądów technicznych i napraw wciągników Kito.

Chcemy podziękować Wam za zaufanie, jakim nas obdarzacie. To dzięki Waszym potrzebom i oczekiwaniom rozwijamy się i doskonalimy. Wasza satysfakcja z naszych usług to nasz priorytet, a zdobyte certyfikaty to kolejny krok w kierunku zapewnienia Wam jeszcze lepszej obsługi.

Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem jakości naszych usług, i jesteśmy pewni, że te nowe umiejętności przyniosą korzyści dla naszej współpracy. Dziękujemy za Wasze zaufanie i do zobaczenia na kolejnych etapach naszej razem podróży!